پیغام خطا

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls در menu_set_active_trail() (خط 2405 از /home/zistrad/public_html/includes/menu.inc).

MA94-1

موبایل آداپتور مدل MA94-1

 

سامانه عکس برداری موبایل میکروسکوپی

مقدمه:

در سال های اخیر استفاده از ابزار های الکترونیکی در آزمایشگاه ها و مراکز تحقیقاتی و پزشکی بسیار رایج شده است.

یکی از این دستگاه ها دوربین های عکس برداری دیجیتالی است که بر روی میکروسکوپ ها استفاده می شوند.  این دوربین ها علاوه بر مزایایی که دارند دارای معایبی نیز می باشند که قیمت بالا و عدم انعطاف اصلی ترین معایب آنان می باشد. موبایل آداپتور برای عکسبرداری میکروسکوپی به عنوان راه حل جایگزین و برای رهایی از این دست مشکلات ساخته شده است.

 

معرفی اولیه :

این دستگاه بر روی چشمی میکروسکوپ با استفاده از 3 عدد پیچ بسته می شود و امکان عکسبرداری از نمونه های زیر چشمی میکروسکوپ را با استفاده از گوشی تلفن همراه فراهم می نماید.

 

کاربری :

شاید یاد گرفتن نحوه استفاده از دستگاه برای بار اول کمی زمان بر باشداما بعد از این که مزیت استفاده از دستگاه و نحوه استفاده از آن را فرا گیرید کاربرد های خود را بیشتر نشان می دهد.

همچنین در صورتی که افراد مختلفی از دستگاه استفاده می کنند، به آسانی می توانند با قرار دادن و تنظیم گوشی خود تصاویر میکروسکوپی دیجیتال خود را تهیه کنند.

همچنین با استفاده از آن و ترکیب این دستگاه و برنامه های موجود بر روی گوشی به آسانی می توان به عنوان مثال یک تصویر در ابعاد میکروسکوپی تهیه کرد و نظر سایر کارشناسان و اساتید را با ارسال تصویر برای آنان جویا شد.

    

 


 

 

 

 

بدنه دستگاه:

جنس بدنه دستگاه از پلیمری سخت با سطح براق ساخته شده است و مقاومت خوبی در استفاده طولانی مدت داردبر روی دهانه اتصال دستگاه به میکروسکوپ سه پیچ وجود دارد که جنس آنها نیز برای جلوگیری از آسیب زدن به چشمی میکروسکوپ از پلاستیکمی باشد و به آسانی می توان آداپتور را بر روی چشمی میکروسکوپ قرار داده و با استفاده از پیچ ها دستگاه را برای جلوگیری از جابه جا شدن در جای خود محکم کرد.

همراه با دستگاه سه عدد نگه دارنده مغناطیسی عرضه می شود که با اتصال آن ها بر روی سطح بیرونی آداپتور مکان قرار گیری موبایل محیا می شوداستفاده از آهن ربا برای اتصال نگه دارنده ایده ی هوشمندانه ای بوده است.  به این شکل فضای قابل اتکایی برای قرار گیری موبایل به صورت ثابت ایجاد می شود و همچنین امکان جابه جایی آن برای کاربر نیز به آسانی محیاست.

به این شکل بر خلاف بسیاری از دستگاه های مشابه خارجی که تنها برای یک گوشی خاص ( به عنوان نمونه آیفون 4S  ) ساخته شده اند بر روی این آداپتور میتوان به آسانی موبایل های با ابعاد مختلف را قرار داد.

 

ظاهر دستگاه:

در مورد این دستگاه باید بگوییم با یک طراحی زیبا مواجه هستیم که برخلاف سایر آداپتور های موجود در بازار به هیچ عنوان ظاهر میکروسکوپ را تحت تاثیر قرار نمی دهدهمچنین بعد از قرار دادن آن بر روی دستگاه نیز می توان در صورت لزوم، با چشم میکروسکوپ را تنظیم کرد. بر روی دستگاه نشان و نام شرکت سازنده و آدرس سایت درج شده است.

 

بر روی سطح داخلی شبکه های شش گوش وجود دارد که به جهت افزایش مقاومت و کاهش وزن دستگاه ایجاد شده است.

گارانتی :

این دستگاه همراه با یک سال ضمانت شرکت زیست راه دانش ارائه می شود.

پشتیبانی و راهنمایی:

در هر ساعت از شبانه روز می توانید با تماس با واحد فروش شرکت این محصول را سفارش دهید.

جمع بندی

دستگاه موبایل آداپتور یک وسیله مناسب برای تبدیل هر نوع میکروسکوپ به یک میکروسکوپ دیجیتال است. با استفاده از این دستگاه می توان از هر نوع گوشی موبایل دارای دوربین دیجیتال برای عکس برداری از نمونه های آزمایشگاهی و تصاویری که در چشمی میکروسکوپ می بینید استفاده نموده و یک نسخه دیجیتالی تهیه کنیداین دستگاه از کیفیت ساخت خوبی برخوردار است و می تواند پاسخگوی نیاز های روزمره در عکسبرداری دیجیتال میکروسکوپی باشد.