پیغام خطا

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls در menu_set_active_trail() (خط 2405 از /home/zistrad/public_html/includes/menu.inc).

درباره شرکت

    شرکت تعاونی زیست راه دانش با بهره گیری از متخصصان و کادری مجرب در زمینه طراحی و تولید تجهیزات آزمایشگاهی و نرم افزاری در حوزه های مهندسی، مهندسي پزشکی و فن آوری اطلاعات داراي فعاليت مي باشد. در این شرکت انواع سرنگ پمپ مکشی و تزریقی قابل برنامه ریزی، انواع مشعل پلاسما، انواع دوربین عکسبرداری میکروسکوپی دیجیتالی، انواع هولدر موبایل یا موبایل اداپتور برای عکسبرداری میکروسکوپی با نرم افزار مربوطه، الکتروریسی پرتابل، مجموعه رنگ آمیزی بافت، هودهای زیست ایمنی، اسکفولدهایی از نانوالیاف زیست تخریب پذیر و غشا نازک دارای سلولهای بنیادی و نرم افزارهای پردازش تصاویر طراحی و تولید میشود.

اين شركت با داشتن چهار عضو هيات علمي دانشگاه و همچنين سه كارشناس به عنوان اعضا شركت با مشاوره و همكاري محققان كارشناس ارشد ليزر، پلاسما، مکانیک، الکترونیک، کامپیوتر و اپتيك مشغول به فعاليت ميباشد.

شرکت هم اکنون در مرکز رشد زیست فناوری دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) مستقر میباشد. شرکت با حضور در پنج دوره نمایشگاه تجهیزات و مواد ساخت ایران معاونت علمی ریاست جمهوری توانسته است نیازهای دانشگاهها و مراکز تحقیقاتی متعددی را در حوزه کاری مرتبط تامین نماید.

شرکت توانسته است تاییدیه های متعددی را از اساتید دانشگاهی در خصوص تجهیزات تولیدی دریافت نماید. شرکت همچنین دارای دو ثبت اختراع و یک مجوز تولید از وزارت ارشاد در خصوص نرم افزار هیستولب و همچنین تاییدیه فنی این نرم افزار از شورای آلی انفورماتیک میباشد.